Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
A megyei fináléban bizonyíthatnak a korisok

A tatabányai műjégpályán tartották a gyorskorcsolyázó diákolimpia városi fordulóját.

A fiatalabb korcsoportokban versenyen kívül rendeztek futamokat, évenkénti bontásban, azaz a 2003-ban, 2004-ben, valamint a 2005-ben születetteknek. A megyei döntőt február 1-jén rendezik.

Eredmények:

Lányok: 0. korcsoport (2003-ban, és után születettek): 1. Gengeliczky Dorottya (Kodály-óvoda).
1. kcs. (2001-2002): 1. Farkas Dorina (Sárberki iskola), 2. Rigó Nikoletta (Kodály-iskola), 3. Mohi Csilla (Kodály-iskola).
2. kcs. (1999-2000): 1. Fábián Fanni (Kodály-iskola), 2. Hadobás Titanilla (Jókai-iskola), 3. Gábornyik Klaudia (Jókai-iskola).
3. kcs (1997-1998): 1. Szatmáry Nikoletta (Váci-iskola), 2. Nemes Alexandra (Herman-iskola).
4. kcs. (1995-1996): 1. Koczur Bernadett (Jókai-iskola), 2. Mohi Petra (Kodály-iskola), 3. Zámbó Hajnalka (Bárdos-gimnázium), 5. kcs. (1993-1994): 1. Györök Dóra (Kossuth-gimnázium).

Fiúk: 0. kcs: 1. Piroska Bálint.
1. kcs.: 1. Gyurmánczy Dániel (Kodály-iskola), 2. Árendás Bence (Kodály-iskola), 3. Remete Botond (Sárberki iskola).
2. kcs.: 1. Frecska Péter (Kodály-iskola), 2. Nemes Krisztián (Herman-iskola), 3. Fanta Bence (Kodály-iskola).
3. kcs: 1. Gila Bálint (Széchenyi-iskola), 2. Gila Balázs (Széchenyi-iskola), 3. Remete Solt (Bárdos-gimnázium).
4. kcs.: 1. Gengeliczky Domokos (Kodály-iskola), 2. Nagy Péter (Lengyel-gimnázium), 3. Zámbó Bence (Bárdos-gimnázium).
5. kcs.: 1. Makszin Zsombor (Bárdos-Gimnázium), 2. Gengeliczky Donát (Eötvös-gimnázium), 3. Szabó László (Fellner-szakközépiskola), 6. kcs. (1991-1992): 1. Kovácshegyi Szilveszter (Árpád Gimnázium).   /forrás:kemma.hu/